Zobacz również
Maść na pleśniawki AFTIDENT
Maść na pleśniawki AFTIDENT

 • Poniedziałek
  6:45 - 14:45
 • Wtorek
  6:45 - 14:45
 • Środa
  6:45 - 14:45
 • Czwartek
  6:45 - 14:45
 • Piątek
  6:45 - 14:45
 • Sobota
  Zamknięte
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


AFTIDENT® to żel stosowany w przypadku powstania uszkodzeń w obrębie jamy ustnej, np. aft czy też pleśniawek. Działa on znieczulająco i chłodząco za sprawą zawartemu w żelu do pielęgnacji błon śluzowych mentolu (składnik typowy dla stomatologii), osłabiając nieprzyjemne dolegliwości towarzyszące pleśniawkom oraz aftom. Żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej AFTIDENT® równocześnie zapewnia warstwę ochronną chroniącą przed pogłębiającymi się podrażnieniami oraz wpływa pozytywnie na gojenie się błony śluzowej jamy ustnej.

Wykaz zewnętrznych źródeł dla Maść na pleśniawki AFTIDENT:Produkt AFTIDENT® został umieszczony w praktycznej tubce, dlatego jest łatwy w aplikacji. Produkt AFTIDENT® miejscowo nakłada się na konkretny uraz występujący w obrębie całej jamy ustnej. Unika się dotykanie go językiem oraz najlepiej nic nie pić ani nie jeść przez około pół godziny od jego nałożenia. Po skonsultowaniu się z lekarzem dentystą żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej AFTIDENT® może być aplikowany także w przypadku dzieci, które skończyły przynajmniej 6. rok życia. Efekty używania żelu można zobaczyć już po kilku dniach (rzecz ta przede wszystkim uzależniona od zaawansowania i rodzaju podanego uszkodzenia w jamie ustnej).

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Magda Wisz

Skuteczność tego żelu jest imponująca. Polecam.

Ewelina

Mój syn często miewa afty, ale od kiedy używamy Aftident, jest znacznie mniej problemów.

Ola Jenczek

Jestem bardzo zadowolona z działania Aftident. Dzięki niemu mogę cieszyć się posiłkami bez bólu i dyskomfortu. To naprawdę rewolucyjny produkt dla osób cierpiących na owrzodzenia błon śluzowych. Polecam go wszystkim moim znajomym!