Zobacz również
Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów
Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów

 • Poniedziałek
  8:00 - 16:00
 • Wtorek
  8:00 - 16:00
 • Środa
  8:00 - 16:00
 • Czwartek
  8:00 - 16:00
 • Piątek
  8:00 - 16:00
 • Sobota
  9:00 - 14:00
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica to klinika, która powstała w Warszawie, aby zapewnić dorosłym pacjentom z podejrzeniem onkologicznym lub ze zdiagnozowanym nowotworem kompleksową opiekę. W klinice pracuje zespół wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy wraz z personelem medycznym, których główną misją jest zadbanie o bezpieczeństwo oraz komfort pacjenta, dla którego konsultacja onkologiczna może być stresującym wydarzeniem, w którym potrzebuje wsparcia i odrobinę ludzkiej empatii. W klinice lekarze specjaliści stawiają na zaufanie, dzięki czemu szybciej mogą ustalić diagnozę i rozpocząć leczenie. Badania profilaktyczne są niezwykle ważne, ponieważ jeżeli nowotwór zostanie wykryty we wczesnym stadium, istnieje większa szansa na jego skuteczne wyleczenie. 

Sprawdź ciekawe katalogi Onkomedica Warszawa:


Doświadczeni lekarze pracujący w Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica oferują pacjentom z podejrzeniem lub rozpoznaniem choroby nowotworowej opiekę na najwyższym poziomie, którą pacjent odnajdzie na każdy etapie. W placówce istnieje możliwość przeprowadzenia diagnostyki podejrzanych zmian oraz ich leczenia tradycyjnymi lub nowoczesnymi metodami. Klinika oferuje również badania profilaktyczne, leczenie zachowawcze, jak również wsparcie w postaci dietetyka i psychologa dla osób zmagających się z chorobą nowotworową oraz dla ich bliskich. 

 


W Centrum Terapii Nowotworów można umówić się na wizytę do lekarzy specjalistów, którzy pracują w najlepszych ośrodkach onkologicznych na terenie województwa mazowieckiego i pobliskich okolic. Lekarze oferują również możliwość diagnostyki oraz leczenia w placówkach, w których pracują na co dzień. Zespół lekarzy w klinice został stworzony ze szczególną starannością, tak aby, wszyscy pacjenci zyskali tutaj kompleksową pomoc w przypadku zdiagnozowania nowotworu. Pacjenci w klinice mogą skorzystać z pomocy lekarzy specjalizujących się w różnorodnych dziedzinach onkologii. Lekarze dokładają wszelkich starań, aby zapewnić chorym poczucie bezpieczeństwa.

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Wiktoria

Polecam lekarza Michał Kozub z Centrum Onkologii Warszawa - Onkomedica. Na pewno warto umówić się tutaj na wizytę, jestem zadowolony z całego leczenia. Onkomedica oferuje skuteczne usługi leczenia, na bardzo wysokim poziomie, polecam.

Konsultacja dermatologiczna Onkomedica Warszawa

Dermatolog to specjalista który zajmuje się m.in. się badaniem i oceną zmian skórnych. W przypadku zmian atypowych ma to szczególne znaczenie podczas diagnostyki czerniaka oraz raka podstawnokomórkowego. W przypadku zmian podejrzanych o charakter złośliwy w klinice Onkomedica oferujemy ich usunięcie przez wykwalifikowanego i doświadczonego chirurga. Specjalista w zakresie dermatologii diagnozuje przyczyny powstania zmian skórnych (w tym paznokci i włosów) i wdraża odpowiednie leczenie. Dermatolog zajmuje się dokładanym badaniem skóry i poszukiwaniem odbiegających od normy nieprawidłowości w wyglądzie, które zazwyczaj są następstwem zmian hormonalnych, alergii, chorób zakaźnych czy wenerycznych, a nawet nowotworów. Konsultacja dermatologiczna rozpoczyna się od przeprowadzenia szczegółowego wywiadu z pacjentem, a następnie przyglądnięcia się wszelkim niepojącym zmianom gołym okiem i z wykorzystaniem dermatoskopu. Jeżeli istnieje podejrzenie, że za powstałą zmianę skórną odpowiadają bakterie, dermatolog może zlecić badanie mikrobiologiczne lub skierować na badania krwi i oznaczenie poziomu hormonów. W przypadku zmian alergicznych dermatolog może natomiast skierować na testy alergiczne lub bezpośrednio do alergologa.

Nasi lekarze specjalizujący się w dziedzinie dermatologii zajmują się diagnozowaniem:
– trądziku,
– atopowego zapalenia skóry (AZS),
– łuszczycy,
– bielactwa,
– łojotokowego zapalenia skóry,
– łysienia,
– znamion barwnikowych,
– fotodermatozy,
– grzybicy,
– nadmiernej potliwości,
– nowotworów skóry.

re

szukam dobrego onkologoa w warszawie - czy mozecie polecic specjalistę ?

Maciekk

Polecam, lekarz z powołania.

Cece

Byłam u dr Morawskiego z chorą mamą. Pan doktor ma świetne podejście do pacjentów. Mama poczuła się zaopiekowana i nabrała nowej energii. Bardzo dziękujemy!

AdamM

Polecam dr Morawskiego , to świetny specjalista.

Marek

Dzięki pomocy specjalistów z Centrum Onkologii nowotwór został zdiagnozowany w pierwszym stadium rozwoju, bardzo dziękuję za pomoc!

Lucyna

To moja kolejna wizyta w tym miejscu, profesjonalna pomoc ze strony lekarza.

Paulina

Kompleksowa pomoc w zakresie leczenie nowotworów, polecam tą placówkę.

Mariola

Serdecznie polecam onkologa dietetycznego, pomógł mi w zakresie żywienia podczas leczenia.

Barbara

Polecam Centrum Terapii Nowotworów, wizyta przebiegła w miłej atmosferze.