Zobacz również
Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów
Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów

 • Poniedziałek
  8:00 - 16:00
 • Wtorek
  8:00 - 16:00
 • Środa
  8:00 - 16:00
 • Czwartek
  8:00 - 16:00
 • Piątek
  8:00 - 16:00
 • Sobota
  9:00 - 14:00
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica to klinika, która powstała w Warszawie, aby zapewnić dorosłym pacjentom z podejrzeniem onkologicznym lub ze zdiagnozowanym nowotworem kompleksową opiekę. W klinice pracuje zespół wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy wraz z personelem medycznym, których główną misją jest zadbanie o bezpieczeństwo oraz komfort pacjenta, dla którego konsultacja onkologiczna może być stresującym wydarzeniem, w którym potrzebuje wsparcia i odrobinę ludzkiej empatii. W klinice lekarze specjaliści stawiają na zaufanie, dzięki czemu szybciej mogą ustalić diagnozę i rozpocząć leczenie. Badania profilaktyczne są niezwykle ważne, ponieważ jeżeli nowotwór zostanie wykryty we wczesnym stadium, istnieje większa szansa na jego skuteczne wyleczenie. 

Doświadczeni lekarze pracujący w klinice Centrum Terapii Nowotworów oferują pacjentom z podejrzeniem lub rozpoznaniem choroby nowotworowej opiekę na najwyższym poziomie, którą pacjent odnajdzie na każdy etapie. W placówce istnieje możliwość przeprowadzenia diagnostyki podejrzanych zmian oraz ich leczenia tradycyjnymi lub nowoczesnymi metodami. Klinika oferuje również badania profilaktyczne, leczenie zachowawcze, jak również wsparcie w postaci dietetyka i psychologa dla osób zmagających się z chorobą nowotworową oraz dla ich bliskich. 

W Centrum Terapii Nowotworów można umówić się na wizytę do lekarzy specjalistów, którzy pracują w najlepszych ośrodkach onkologicznych na terenie województwa mazowieckiego i pobliskich okolic. Lekarze oferują również możliwość diagnostyki oraz leczenia w placówkach, w których pracują na co dzień. Zespół lekarzy w klinice został stworzony ze szczególną starannością, tak aby, wszyscy pacjenci zyskali tutaj kompleksową pomoc w przypadku zdiagnozowania nowotworu. Pacjenci w klinice mogą skorzystać z pomocy lekarzy specjalizujących się w różnorodnych dziedzinach onkologii. Lekarze dokładają wszelkich starań, aby zapewnić chorym poczucie bezpieczeństwa.

Dojazd


Komentarze


Ocena:
re

szukam dobrego onkologoa w warszawie - czy mozecie polecic specjalistę ?

Maciekk

Polecam, lekarz z powołania.

Cece

Byłam u dr Morawskiego z chorą mamą. Pan doktor ma świetne podejście do pacjentów. Mama poczuła się zaopiekowana i nabrała nowej energii. Bardzo dziękujemy!

AdamM

Polecam dr Morawskiego , to świetny specjalista.

Marek

Dzięki pomocy specjalistów z Centrum Onkologii nowotwór został zdiagnozowany w pierwszym stadium rozwoju, bardzo dziękuję za pomoc!

Lucyna

To moja kolejna wizyta w tym miejscu, profesjonalna pomoc ze strony lekarza.

Paulina

Kompleksowa pomoc w zakresie leczenie nowotworów, polecam tą placówkę.

Mariola

Serdecznie polecam onkologa dietetycznego, pomógł mi w zakresie żywienia podczas leczenia.

Barbara

Polecam Centrum Terapii Nowotworów, wizyta przebiegła w miłej atmosferze.