Zobacz również
Klinika Flebologii Dopplerinstytut
Klinika Flebologii Dopplerinstytut

 • Poniedziałek
  9:00 - 20:00
 • Wtorek
  9:00 - 20:00
 • Środa
  9:00 - 20:00
 • Czwartek
  9:00 - 20:00
 • Piątek
  9:00 - 20:00
 • Sobota
  9:00 - 14:00
 • Niedziela
  -

Szczegóły o klinice


Klinika flebologii skupia wielu lekarzy zajmujących się na co dzień leczeniem problemów żylnych. Filozofią działania Klinki Flebologii w Warszawie Doppler Instytut jest kompleksowość opieki nad pacjentami cierpiącymi na choroby naczyniowe przez dobrze wyszkolonego oraz doświadczonego zespołu lekarzy od problemów z naczyniami krwionośnymi składający się z grupy fachowców których łączy zamiłowanie do Flebologii. Chirurgia naczyniowa https://www.dopplerinstytut.pl łączy wiedza i doświadczenie lekarzy, pielęgniarek oraz całego personelu medycznego jak również szczególne podejście do pacjenta który zostanie otoczony niezbędną opieką.  Centrum Flebologii Doppler Instytut skupia specjalistów niezbędnych do leczenia problemów flebologicznych takich jak chirurdzy naczyniowi, radiolodzy inwazyjni, specjaliści od kardiologii, lekarze chirurgii plastycznej, lekarze interniści, lekarze ginekolodzy, dzięki którym  Klinika Angiochirurgii Doppler Instytut skupia wielu specjalistów zajmujących się na co dzień leczeniem naczyń krwionośnych może pomóc w pażdych problemach z naczyniami żylnymi.

 

Odwiedź ciekawe wpisy  Kliniki chirurgii naczyniowej:


Poradnia Flebologiczna oraz klinika naczyniowa www.dopplerinstytut.pl   jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00, jak również w soboty od 9:00 do 14:00, dzięki czemu każdy ma możliwość umówienia się na wizytę w dowolnym terminie. Klinika mieści się na ul. Josepha Conrada 24 Warszawa. kontakt telefoniczny   22 535 30 22. Jeżeli szukasz kliniki która profesjonalnie zajmie się problemami np. żylaki kończyn dolnych, przewlekłą niewydolnością żylną a także miażdżycą tętnic nóg Poradnia Flebologiczna oraz klinika naczyniowa dopplerinstytut.pl to idealne miejsce  .

Tematyczne dla z zewnętrznych medycznych serwisów www:

 

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Monika

Polecam mgr Martyna Bazyl z Klinika Flebologii Doppler Instytut Warszawa. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, bardzo dobre podejście do pacjenta. Ta klinika flebologii w Warszawie świadczy usługi leczenia skutecznie i na wysokim poziomie, szczerze polecam.

Kamil

Miła obsługa i profesjonalna opieka po zabiegu.

Weronika

Super specjaliści, dzięki tej klinice wyleczyłam żylaki. Polecam.