Zobacz również
Agencja pharmamarketing Argonium.pl
Agencja pharmamarketing Argonium.pl

 • Poniedziałek
  8:00 - 16:00
 • Wtorek
  8:00 - 16:00
 • Środa
  8:00 - 16:00
 • Czwartek
  8:00 - 16:00
 • Piątek
  8:00 - 16:00
 • Sobota
  Zamknięte
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Agencja interaktywna specjalizująca się w pharmamerketingu zajmuje się profesjonalnym marketingiem medycznym. Od ponad 16 lat świadczy skuteczne usługi dla aptek.  Kompleksowa obsługa powoduje , że współpraca z klientami jest wieloletnia. Jeżeli  prowadzisz klinikę stomatologii lub inną placówkę medyczną to  Agencja marketingowa pharmamarketing Argonium jest agencją jaką potrzebujesz aby skutecznie reklamować Twoją działalność. Specjalizacja w marketingu medycznym jest ogromnym atutem. Firma zajmuje się również projektowaniem szytych na miarę profesjonalnych stron internetowych dla gabinetów szczególną specjalizacją są placówki medycyny estetycznej oraz gabinetów stomatologicznych, profesjonalnym pozycjonowaniem stron www w wyszukiwarce google, oraz marketingiem medycznym. Główną cechą oferowanych usług jest kompleksowość usługi, terminowość oraz pełne zaangażowanie.

 

Dlaczego medyczny marketing jest bardzo ważny? Otóż, ż głównego powodu - zadowoleni pacjenci najczęściej nie oddają pozytywnych opinii ponieważ są zadowoleni z usługi/zabiegu jeśli jest on zgodny z ich wyobrażeniami, a często na pełny efekt zabiegu trzeba czekać kilka dni lub tygodni. Dobrze zaplanowane zadania marketingowe to nie dodawanie linków w katalogach, ale również stała rozbudów oraz modernizacja strony www, działań w socialmedia oraz obsługi posprzedażowej zachęcająca pacjentów do dzielenia się pozytywnymi wypowiedzi które są prawdziwe. 

 

Może Cię zainteresują inne internetowe wizytówki Argonium - profesjonalne storny www:

  

Nawiązując współpracę z  Agencja marketingowa pharmamarketing Argonium zyskujesz ogromne doświadczenie pracowników w branży medycznej oraz marketingu w internecie.

Argonium - www.argonium.pl zajmuje się profesjonalne usługi obszaru content marketingu oraz SEO Firma prowadzi działania na rynku od przeszło 14 lat i w tym okresie zdołała wypromować masę biznesów. Koncepcje realizuje w oparciu o skuteczne, bezpieczne i w pełni profesjonalne metody . Aby najlepiej odpowiedzieć na potrzeby Usługobiorców, firma do każdej zadania traktuje w sposób indywidualny. Na zespół składa się kolektyw profesjonalistów z odrębych sfer, dlatego każdy jest zdecydowany na skorzystanie z usługi zyskuje pewność, że powierza swój biznes w odpowiednie ręce. 


Kiedy warto mieć  umowę SLA na serwis internetowy?

 

Biuro Firmy zlokalizowana jest w mieście Rzeszów, aczkolwiek usługi agencji skierowana jest do klientów na terenie całego kraju. Usługi Argonium Rzeszów są niezwykle skuteczne nie tylko ze względu na szeroką kwalifikacje oraz zasobne, zdobywane przez lata działań doświadczenie, ale także dzięki aktywności zgodnie z zaleceń Google. Agencja Argonium świadczy swoje usługi zarówno dla mikro, dużych oraz średnich przedsiębiorstw.

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Krzysztof

Strona internetowa od Argonium wyszła znakomicie, szybka i dobra robota. Serdecznie polecam.

Paweł

Bardzo dobra agencja interaktywna, firma pomogła mi z marketingiem medycznym.